ZIMOWA PROMOCJA
 

SERWIS ROWEROWY

Prowadzimy serwis rowerów wszystkich marek. Wykonujemy przeglądy gwarancyjne, przedsezonowe i generalne, a także wszelkie naprawy bieżące. Chętnie zajmujemy się modernizacją posiadanego już sprzętu. Składamy również rowery na zamówienie. Nasi mechanicy mają wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu rowerów i starają się podołać każdemu wyzwaniu. Serwis wyposażony jest w wysokiej klasy specjalistyczne narzędzia konieczne do wykonania wszelkich napraw.

Cena przeglądu roweru waha się w granicach od 59 do 449 złotych (w zależności od ilości pracy włożonej w doprowadzenie roweru do stanu satysfakcjonującego zarówno klienta jak i nas). Dokładny koszt i zakres każdej naprawy staramy się ustalić w chwili przyjęcia roweru do serwisu.

Cennik usług serwisowych obowiązujący w 2023 roku (kliknij)

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Opinie o naszym serwisie zamieszczone w sierpniu i lipcu 2023 na Google Maps

(zaś średnia ocena naszej firmy wynosi 4,8/5)

  • Michał Michał
    Polecam serwis w tym salonie. Miałem totalnie rozregulowaną przerzutkę po tym jak sam próbowałem ją poprawić. Rower odebrałem w lepszym stanie niż był tuż po zakupie w innym oddziale.
  • Konrad Szczodrak
    Bardzo miła i pomocna obsługa, mój problem został rozwiązany bezkosztowo, przy okazji dostałem kilka porad odnośnie montażu przewodu hydraulicznego :)
  • Szymon Sylwanowicz
    Jestem bardzo zadowolony z serwisu dzięki któremu wszystko w rowerze chodzi idealnie. A regulowany wspornik kierownicy sprawdza się idealnie 😀 Pozdrawiam